Renault Servis 5+
Hlavná stránka  >  O Programe
Tlač

O Programe

techsk.jpg

Program Renault Servis 5+

  • Chcete ušetriť pri údržbe Vášho staršieho vozidla?
  • Chcete originálne náhradné diely a profesionalitu originálneho servisu?

Potom je program Renault Servis 5+ presne pre Vás.

Renault Servis 5+ je program pre všetky vozidlá Renault staršie ako 5 rokov. Jedná sa o jedinečnú ponuku, vďaka ktorej ušetríte najmenej 20% nákladov na údržbu Vášho vozidla Renault.

Do programu Renault Servis 5+ sú zaradené všetky vozidlá, ktorých vek je 5 a viac rokov. Či Vaše vozidlo spadá do tohto programu, zistíte veľmi jednoducho – pozrite sa na technický preukaz vozidla, na rok prvej registrácie vozidla. Pokiaľ rozdiel aktuálneho kalendárneho roka a roka prvej registrácie je aspoň 5, Vaše vozidlo je súčasťou programu. V roku 2017 teda do programu Servis 5+ spadajú všetky vozidlá prvýkrát zaregistrované v roku 2012 a skôr (2017 - 2012 = 5).


Poznámka:
 Minimálna zľava 20% sa vzťahuje na hodinovú sadzbu mechanických prác a na náhradné diely potrebné k realizovanej operácii. Medzi tieto diely patrí aj špeciálny rad originálnych náhradných dielov pre staršie vozidlá „Motrio“ a repasované originálne náhradné diely, ktorých ceny sú minimálne o 20% nižšie, než zodpovedajúci originálny náhradný diel. Zľava 20% je pri týchto dieloch už započítaná v cenníkovej cene, preto na tieto diely sa už ďalšia zľava 20 % nevzťahuje. V prípade, že k originálnemu dielu neexistuje jeho variant v rade „Motrio“ alebo v repasovaných originálnych náhradných dieloch, bude poskytnutá zľava 20% z odporúčanej ceny originálneho dielu. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akčnými ponukami.

 

Ponuka služieb a produktov je platná u participujúcich partnerov Renault.